19 kwietnia 2023

„Emilka i potwory z legend" - książka do zabawy i odkrywania świata

 

Potwory są dziwne i pełne tajemnic! Powstało o nich wiele legend. Te stworzenia potrafią naprawdę wystraszyć. Ale czy chowają się za zasłonką lub wchodzą pod łóżko? A może wolą spędzać czas na imprezach? 

Poznaj razem z Emilką świat potworów i przekonaj się, czy jest się czego bać!

Seria „Ziarenka piasku” to cykl lekkich, zabawnych i edukacyjnych opowiastek dla dzieci od trzech do sześciu lat. Każda książeczka zawiera rozwijające i twórcze zadania, które zachęcają do przyglądania się światu, zadawania pytań i szukania odpowiedzi.

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi tytułami autorstwa Kamili Stokowskiej: „Emilka i gwiazdka z nieba” oraz „Basia królowa”.

Na kilka dni przed majówką, 27 kwietnia, w księgarniach zagości „Emilka i potwory z legend”To wyjątkowa książka nie tylko do czytania, ale przede wszystkim do odkrywania świata, wspólnej zabawy i podejmowania kreatywnych wyzwań! Warto przetestować wspólnie z dzieckiem, a w przypadku braku własnych - pożyczyć od rodziny lub sąsiadów :) Przed otwarciem książki rekomendujemy wypuścić na wolność swoje wewnętrzne dziecko i pozwolić mu na szaloną, kreatywną zabawę razem z Emilką i jej przyjaciółmi.

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022