© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022

Nagrody i wyróżnienia

 

Social Media

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Rok 2005. Patryk i Jędrek to dwóch osiemnastoletnich kumpli, którzy w wolne dni podróżują po Polsce i podają się za poszukiwaczy talentów z branży rozrywkowej. Zagadują młode, naiwne dziewczyny, a potem wykorzystują je w wynajętych pokojach hotelowych w zamian za sesje zdjęciowe zwieńczone fikcyjnym kontraktem. Swoje eskapady nazywają Łowami. 

Kilka miesięcy po ostatnich Łowach Patryk budzi się w ciemnym lochu. Nie wie, czemu się tam znalazł, ani kto jest za odpowiedzialny. Mijają tygodnie, miesiące, lata. Tracąc poczucie upływającego czasu, Patryk popada w obłęd. Porywacz, milczący i skryty pod maską, dostarcza mu żywność i rzeczy zapewniające przetrwanie na granicy wegetacji. W końcu przestaje do niego przychodzić i Patryk zostaje skazany na powolną śmierć głodową. Gdy znajduje się na skraju wycieńczenia, w jego lochu nieoczekiwanie pojawiają się ludzie… 


Kiedy nie potrafisz zabić mordercy, sam stajesz się ofiarą.

Patryk Kamiński nie jest już anonimowym „Zapomnianym”. Mężczyzna, który spędził dziesięć lat w zamknięciu, przetrzymywany przez nieznanego sprawcę, robi teraz karierę medialną u boku youtuberki Diany Mazur. Nie podejrzewa, że ludzki odruch, jaki powstrzymał go przed zabiciem Jędrka Sokołowskiego, już wkrótce przyniesie opłakane skutki. Seryjny morderca ucieka bowiem z przygotowanego dla niego więzienia, a Patryk i Diana muszą go odnaleźć, zanim on odnajdzie ich. Nie wiedzą jednak kto i dlaczego pomógł mu uciec… 

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać zestaw ksiażek autorstwa Adriana Bednarka "Zapomniany" oraz "Zapomniany: W matni strachu" należy wykonać jedno z dwóch zadań konkursowych:

 

Zadanie 1:

Napisz, jak radzisz sobie z obezwładniającym strachem, który paraliżuje nie tylko ciało ale również umysł.

Odpowiedź powinna składać się z kilkunastu zdań i objętości co najmniej 200 słów. Gotową odpowiedź prześlij mailem w treści wiadomości lub w załączniku na adres nieczytasz@nieczytasz.pl w temacie wpisując "Zapomniany".


Zadanie 2:

Wesprzyj dowolną kwotą (wyższą niż 5 zł) zbiórkę na rzecz Fundacji Promocji Kultury: Autobus do Wolności.

Link bezpośredni do zbiórki >>> TUTAJ

Następnie prześlij identyfikator płatności lub datę i godzinę wpłaty na adres nieczytasz@nieczytasz.pl w temacie wpisując "Zapomniany"

Konkurs!

Do zdobycia 3 zestawy książek ufundowane przez Wydawnictwo Zaczytani