14 września 2023

„Siedem życzeń. Rozmowy o źródłach nadziei” – premiera 11.10

Czego chcielibyśmy dla siebie i dla Polski?

 

Odwagi.

Przyszłości.

Niepodległości.

Śmiechu.

Spokoju.

Bogactwa.

Szacunku.

 

Agnieszka Holland. Szymon Malinowski. Jarosław Kuisz. Dorota Masłowska. Andrzej Leder. Joanna Tyrowicz. Jurek Owsiak.

 

 

Siedem życzeń dla Polaków i dla Polski, a nawet dla świata. Niech się spełnią. Wszystko zależy od nas, ludzi, bo jak mówił klasyk: „Mądrego to i przyjemnie posłuchać. No, koniem podjechać można, a na człowieku… się tylko potknąć”. Bardzo potrzebna, mądra książka!

- Dorota Wellman

Jeśli chcecie poczuć nadzieję, że wbrew temu, jak wygląda dziś, jutro może być lepsze, przeczytajcie siedem inspirujących rozmów na siedem uniwersalnych tematów.

Z każdą z tych wybitnych osób Autorzy porozmawiali na jeden temat. Razem stworzyły one listę życzeń, które dedykowane są dla Polski, Polek i Polaków. Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pozostawiają nas, czytelników, z jednym, najważniejszym pytaniem, które pozostaje po przeczytaniu Siedmiu życzeń:

 

Czego ja życzę Polsce?

 

 

Polacy bardzo lubią narzekać z byle jakich powodów, ale ostatnio również tych poważnych mamy niepokojąco dużo. Ta książka proponuje zmianę trybu myślenia. Zgoda, jest źle. Ale co można zrobić, żeby było lepiej i żebyśmy mogli znowu narzekać wyłącznie z błahych powodów? Arcyciekawi rozmówcy i rozmówczynie Katarzyny Kasi i Grzegorza Markowskiego mają swoje życzenia dla nas wszystkich. A jakie są Wasze?

- Michał Rusinek

 

Premiera książki Siedem życzeń. Rozmowy o źródłach nadziei już 11 października.

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022