13 września 2023

„Ucieczka przed życiem w pełni" – premiera 27.09

Zrozum swój lęk, otwórz się na siebie i odkryj, jak wspaniale jest żyć pełnią życia!

 

Natalia Ziopaja, autorka bestsellerowego Samopomocownika, powraca z nową książką! Ucieczka przed życiem w pełni. Jak przestać odwlekać i zacząć żyć dedykowana jest osobom, które notorycznie odwlekają wykonywanie zadań i mierzą się przez to z wyrzutami sumienia, dążą do nieustannego perfekcjonizmu, od którego nie potrafią się uwolnić i – co najważniejsze – nie umieją wyrazić własnego zdania, przez co pozwalają na naruszenie swojej strefy komfortu.

 

Książka poparta medyczną wiedzą, pełna praktycznych ćwiczeń, zadań, tabel, wykresów, porad. Nie zabrakło również miejsca na ilustracje autorstwa Gabrieli Ochalik.

„Ciągłe dążenie do perfekcji to syzyfowa praca, tak się po prostu nie da. Prowadzi to do chronicznego stresu i wykończenia psychofizycznego. Osiągnięcie perfekcji w każdej dziedzinie życia brzmi jak cel nierealny, zresztą to stały punkt perfekcjonizmu – nierealne cele. Trudno więc wzbudzić i pielęgnować pozytywne emocje, nagradzać się i świętować, kiedy subiektywnie postrzegane życie jest stale niewystarczająco dobre oraz skupione na negatywach”.(fragment książki)

Premiera książki Ucieczka przed życiem w pełni. Jak przestać odwlekać i zacząć żyć już 27 września.

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022