08 lipca 2022

☕️ Herbata. Odkryj prawdziwy smak najszlachetniejszego napoju na świecie.

Herbata. Odkryj prawdziwy smak najszlachetniejszego napoju na świecie. Anny Brożyny

to pierwszy przewodnik po świecie herbaty, który naprawdę będziemy chcieli przeczytać od deski do deski, od pierwszego rozdziału opowiadającego herbaciane mity, po ostatnie kartki wprowadzające w praktykę slow tea. Historia, rodzaje i metody przygotowania herbaty – wszystko w jednym miejscu. 

Dzięki książce:

– poznasz okoliczności powstania zwyczaju picia herbaty w Polsce i na świecie,

– zrozumiesz czemu herbata robi się gorzka,

– nauczysz się parzyć najlepszy napar,

– dowiesz się, jakie są rodzaje herbaty, i gdzie je kupić (herbaciana mapa Polski),

– dasz sobie czas na zadbanie o swoje ciało i wnętrze, dopasowując herbaciany rytuał do swoich potrzeb. 

To nie jest encyklopedia herbaty, ani podręcznik naukowy. Mam nadzieję, że zasiądziesz do lektury tej książki z kubkiem, filiżanką czy czarką dobrej herbaty, bo na kolejnych stronach oprócz przedstawienia informacji na temat tego napoju zamierzam opowiedzieć Ci parę historii. A te najlepiej smakują właśnie z dobrą herbatą.

Anna Brożyna

PREMIERA

24 SIERPNIA 2022

 To wyjątkowy prezent dla zaawansowanychi początkujących herbaciarzy – piękne zdjęcia i ilustracje ujmą każdego kto sięgnie po Herbatę


Ania Brożyna to dziewczyna, która dzięki wielkiej pasji stała się czołową specjalistką w dziedzinie herbaty. Prowadzi warsztaty na temat herbaty, pokazuje też metody parzenia. Założyła grupę Piewcy Teiny, gdzie dzieli się informacjami o swojej drodze herbaty. Autorka organizuje otwarty Festiwal Herbaty Zaparzaj! w Poznaniu i wielu herbacianych prelekcji. Od wielu lat poszerza swoją wiedzę dotyczącą herbaty i próbuje coraz to ciekawszych liści herbacianych.

 

Ta książka sprawi, że zakochasz się w niepowtarzalnym smaku herbaty.

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022