31 października 2023

🎄 Nadchodzą Święta, a wraz z nimi „Cicha noc" 📖 | PREMIERA książki „Cicha noc” autorstwa Jolanty Kosowskiej.

Miłość zrodzona z ciszy

Jolanta Kosowska, autorka wielu powieści obyczajowych i chwytających za serce romansów przygotowała coś specjalnego na zbliżające się, zimowe wieczory.

Wyjazd do Drezna miał być dla Ewy nowym początkiem. Nie spodziewała się jednak, że dzięki tej decyzji spełni się jej największe marzenie. Czy w świąteczną noc spotka się z kimś pod jemiołą?

Ewa to ambitna absolwentka architektury wnętrz, która z powodu konfliktu w pracy wyjeżdża do Drezna i znajduje zatrudnienie w domu opieki. Młoda kobieta nie posiada żadnego doświadczenia w zawodzie, ale jej empatia oraz pozytywna energia sprawiają, że szybko zdobywa sympatię współpracowników i staje się ulubienicą podopiecznych. Wszystko się zmienia, kiedy Ewa niespodziewanie otrzymuje prezent bożonarodzeniowy od jednej z mieszkanek domu seniora. Kobieta chce pomóc dziewczynie w spełnieniu marzenia o założeniu własnej firmy. Ewa przyjmuje podarunek i od razu rzuca się w wir pracy. Jesienią podejmuje się remontu pewnej tajemniczej posiadłości. Nie spodziewa się, że nowe zlecenie może stać się dla niej nie tylko początkiem wielkiej kariery, lecz także... czegoś znacznie ważniejszego. W czasie świąt w starej rezydencji, pachnącej igliwiem i cynamonem, Ewa będzie miała szansę znaleźć to, do czego tak bardzo tęskniło jej serce.

– Mów ciszej! – szepnęłam. – Ktoś może nas usłyszeć.
– Ja nie mówię nic złego. Nic, co mogłoby kogoś oburzyć.
Pamiętam każdy szczegół tej naszej nocy. Ta noc wraca do mnie w snach. Poczułam, że się rumienię. Serce biło mi szybko i głośno. Ja też pamiętałam każdy szczegół tamtej nocy.

Czy w trakcie świąt w rezydencji Ewa odnajdzie wszystko, czego szuka? Przekonaj się, czytając powieść!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Cicha_noc_Jolanta_Kosowska

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022