Wakacje wystartowały a wraz z nimi nasza MEGAletnia wyprzedaż!
🌞Jeśli planujesz chillować, podróżować albo po prostu odpoczywać, mamy coś idealnego — książki w superniskich cenach, które musisz mieć ze sobą!
📚✈️Nieważne, dokąd się wybierasz — te tytuły to wspaniałe towarzystwo na każdy letni dzień. Wpadnij do nas i zgarnij swoje must-have na lato, bo okazje nie będą czekać wiecznie!
😉Gotowy na wakacje z dobrą książką? Czekamy na Ciebie!
Promocja obowiązuje do 30.07 br. do 12:00 lub do wyczerpania zapasów.
Piórka prawie wszystkie to pierwszy tak obszerny zbiór fraszek mistrza gatunku. Wydanie zawiera ponad dwa tysiące utworów i będzie najpełniejszym opublikowanym do tej pory zbiorem. Piórka prawie wszystkie zostały wzbogacone o fraszki z lat 1945 – 1970, publikowane dotąd jedynie w prasie, oraz o utwory odnalezione w archiwum autora. Fraszki zostały ułożone tematycznie.
Jan Sztaudynger - (1904 - 1970) – poeta, satyryk, tłumacz. Autor fraszek, które rozśmieszają do łez kolejne pokolenia czytelników.
„Pieśń pochwalna na cześć życia i miłości”. „Fædrelandsvennen”
W ciągu roku Karl Ove Knausgård podarował czytelnikom prozatorski kolaż dedykowany swojej córce.
Opowieści zawarte w tomach cyklu Cztery poru roku, powstały z ulubionego „tworzywa literackiego” Norwega – z prozaicznych fragmentów rzeczywistości składających się na piękny traktat o życiu, codzienności, miłości rodzicielskiej i ojcostwie.
Wraz z porami roku i przyrodą otaczającą dom autora na kolejnych stronach Jesieni, Zimy, Wiosny, a teraz także Lata, bohater ewoluuje. Po okresie oczekiwania na narodziny czwartego dziecka przychodzi czas wspólnych zabaw i czytania pierwszych książek. Strach o pomyślne rozwiązanie zastępują marzenia na temat szczęśliwej przyszłości jego córki. Miejsce mężczyzny szukającego sensu zajmuje czterdziestolatek cieszący się codziennością, świadomy swej roli i miejsca w świecie.
Autorka bestsellerowych Prostoty i Powoli z nowym, przełomowym poradnikiem!
Jak nigdy wcześniej świat potrzebuje twojej życzliwości i uwagi. Chcąc pomagać innym, najpierw zatroszcz się o własny dobrostan. W relacjach z samą sobą i w związkach z innymi, postaw na czułość, uważność i łagodność. W przełomowym poradniku Brooke McAlary wyjaśnia, że dbanie o siebie korzystnie wpływa na ludzi, których znamy i kochamy, na pracę, którą wykonujemy, i społeczność, w której żyjemy. Odkryj, jak:
Autorka zapozna czytelnika z dziewięcioma efektywnymi metodami pomocnymi w dbaniu o siebie i wyjaśni, na czym polega sztuka prawdziwego relaksu. I niezależne, jak dużo czasu potrafimy na to wygospodarować – pół minuty, pół godziny czy pół dnia – w poradniku McAlary znajdziemy konkretne wskazówki, dzięki którym życie może stać się szczęśliwsze i pełniejsze.
Opowieści, które leczą. Poznaj kojącą moc słowa i znajdź drogę do siebie.
Marta wygląda jak milion dolarów, ale nadal oczekuje potwierdzenia, że dobrze się prezentuje. W jej domu stale brakowało pieniędzy. Patryk ma 48 lat, za bycie kochanym zrobi dużo, czasem za dużo. Jego ojciec odszedł, gdy syn miał 11 lat, rodzina się rozpadła. Iwona przez wiele lat ukrywała przemoc swojego męża alkoholika. Opowiadała, jaki jest zaradny i szarmancki, a jej koleżanki go uwielbiały.
Wsłuchując się w trudne i bolesne historie swoich pacjentów, Agnieszka Kozak zaczęła pisać opowiadania terapeutyczne. Poprzez opowieści, symbole oraz obrazy pomogła im odkryć siebie i odnaleźć spokój ducha. Być może, jak w lustrze, rozpoznasz tu własne problemy i niepokoje:
Ostryga – cierpienie i wyjątkowość
Ogrodnik – dziedzictwo i odpuszczenie
Piłeczka – przemoc i współuzależnienie
Gnom – ofiarność i zależność
Kryształ – narcyzm i perfekcjonizm
Szafa – lęk i milczenie
Sadzawka - samozniszczenie i masochizm
Mrówka – ciśnienie i niezadowolenie
Rytm – nadopiekuńczość i więzienie
Las – uznanie i samowspółczucie
Obraz – ramy i niezależność
Diament – wartość i poczucie sensu
Zima – nadzieja i wybór
A jeśli szukasz kogoś, kto czule i mądrze przeprowadzi cię przez chwile załamania i niewiary ku dojrzałości i psychicznemu dobrostanowi, dr Agnieszka Kozak to najlepsza przewodniczka.
Książka zawiera obrazy Aleksandry Wagi-Mizery.
Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee
Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.
Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!
Artur Kawa 2011-2022