16 listopada 2022

-30% na książki i e-booki Krzysztofa Pomiana – laureata Prix Femina 2022

Mamy przyjemność poinformować, że nasz autor – Krzysztof Pomian został laureatem prestiżowej francuskiej nagrody literackiej Prix Femina.

7 listopada jury  (złożone wyłącznie z kobiet) ogłosiło tegorocznych laureatów: obok trzech autorek nagrodzonych za konkretne książki, nagrodą specjalną uhonorowany został prof. Krzysztof Pomian, wybitny polski filozof i historyk od 1973 roku mieszkający we Francji. Nagroda została mu przyznana za całokształt twórczości, ze szczególnym uwzględnieniem wielkiego, trzytomowego dzieła pt. Le Musée – une histoire mondiale [Muzeum – historia światowa], opublikowanego przez wydawnictwo Gallimard. Pierwszy tom polskiego wydania tego opus magnum, które spotkało się we Francji z entuzjastycznym przyjęciem, ukaże się nakładem wydawnictwa słowo/obraz terytoria i Fundacji Terytoria Książki w styczniu 2023 roku.

Dla wszystkich ceniących twórczość Krzysztofa Pomiana oraz dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji się z nią zapoznać przygotowaliśmy specjalną promocję.

Od dziś do niedzieli wszystkie książki i e-booki autora dostępne na naszej stronie kupicie z 30% rabatem. 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022