07 lipca 2022

Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą - premiera 13 lipca

Wsłuchaj się w swój organizm, otwórz się na odkrywanie nowych ścieżek i rozpocznij życie w zgodzie ze sobą, korzystając z mądrości ajurwedy.

 

Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą to twój klucz do równowagi. Przekonaj się, że ajurweda to styl życia, który zaspokoi twoje potrzeby i pozwoli nakarmić ciało, głowę i umysł. Pomoże ci na nowo odkryć potencjał drzemiący w każdej z czterech pór roku, pozbyć się napięcia i odnaleźć ukojenie w codziennych nawykach. A to wszystko dzięki medytacji, jodze i świadomemu odżywianiu.

W książce znajdziesz:- rytuały powiązane z porami roku, pomagające zachować równowagę ciała i ducha,- praktykę jogi, która zredukuje stres i zmęczenie,- ponad 80 wegetariańskich przepisów na potrawy skomponowane w zgodzie z potrzebami twojego organizmu,- kuchenne triki, dzięki którym zdrowe odżywianie stanie się proste i intuicyjne.

Claire Ragozzino jest certyfikowaną instruktorką jogi i nauczycielką ajurwedy. Uważa, że każdy z nas może sam zadbać o swoją równowagę, jeśli tylko dysponuje odpowiednimi narzędziami, dlatego popularyzowanie wiedzy na temat ajurwedy to jej wielka pasja. Ragozzino jest autorką strony Vidya Living.

Książkę polecają:

Claire połączyła włoską miłość do jedzenia z mądrością Ajurwedy. Jeśli sięgasz po tę książkę zmęczona ograniczeniami Twojego obecnego życia, odetchnij. Odkryjesz tu wolność i różnorodność inspirowaną starą, sprawdzoną Ajurwedą. Wrażliwość na smak, kolor i zapach, jest kanwą każdego przepisu.

Ta pozycja wyróżnia się spośród innych książek o Ajurwedzie. Jest niezwykle zmysłowa, pełna harmonii i inspiracji do pięknego życia w zgodzie z żywiołami. Sięgnij po książkę Claire i razem z nią rozgość się w naturze. W swojej naturze. 

Maria Nowak-Szabat
nauczycielka Ajurwedy, autorka książki Zdrowie psychiczne z Ajurwedą

 

Książka Claire Ragozzino zapiera dech w piersiach. Przepięknie wydana, wyładowana wiedzą, przepisami i sekwencjami jogi w duchu ajurwedy. Wszystko to podane we współczesny, przystępny sposób. Samo trzymanie jej w rękach to prawdziwa uczta dla zmysłów. To jedna z moich ulubionych książek o ajurwedzie.
Nina Czarnecka
Blimsiem, autorka książki Ciepło

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022