11 października 2023

Autobiografia Martyny Jakubowicz "Trudna sztuka latania"

Trudna sztuka latania

Martyny Jakubowicz

 

Intymna autobiografia to nie tylko opowieść o muzycznej karierze, ale przede wszystkim o życiu, miłości i trudnych wyborach.

Portret jednej z najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej, ukazany z perspektywy samej artystki. Martyna Jakubowicz dzieli się z czytelnikami swoimi najgłębszymi emocjami, pokazując, jak bardzo jej życie było i jest splecione z historią Polski.

 W swojej autobiografii artystka z niezwykłą szczerością opowiada o trudnej miłości do rodziców, o ich wpływie na twórczość oraz co znaczy ich duchowa spuścizna. W sposób emocjonalny, a jednocześnie bezkompromisowy, ukazuje swoją rodzinę, jej wartości i tradycje, co pozwala lepiej zrozumieć artystkę i jej twórczość.

Książka wyjątkowa, pełna emocji i refleksji, która zaspokoi nie tylko fanów twórczości Martyny Jakubowicz, ale również czytelników szukających prawdziwych, głęboko ludzkich historii.

fragmenty książki:

Moje zajęcie na szczęście nigdy nie stało się orką. Pewnie dlatego, że nigdy nie miałam wielkiego parcia na karierę i sukcesy. Traktowałam śpiewanie jako sprawę niezbędną dla mojego poczucia sensu i miałam szczęście, że ludziom się ono podobało. (...)

Myślę, że wszystko powinno być w równowadze – taka jest zasada wszechświata. Przecież choć trochę trzeba umieć cieszyć się nawet drobnymi rzeczami, aby móc prowadzić wydajne i w miarę szczęśliwe życie i być zdrowym. Cierpienie i tak się pojawi i będzie trzeba przez nie przejść. Taka jest kolej rzeczy.

 

Wydawnictwo ZNAK

oprawa twarda

400 str

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022