10 grudnia 2023

"Będzie dobrze" - premiera książki oraz serii Prozami Young Adult

Będzie dobrze
W życiu Eli, studentki wkraczającej w dorosłość, wszystko wydaje się tracić sens. Dziewczyna zmaga się z dziwną i nieuleczalną chorobą, której żaden lekarz nie potrafi zdiagnozować. Dni mijają, badania się mnożą, a szansa na wyleczenie tydzień po tygodniu staje się mniejsza.

W tym trudnym momencie pojawia się tajemniczy chłopak, podający się za asystenta Śmierci. Oferuje dziewczynie coś, czego nikt inny nie potrafił jej dać – nadzieję. Jego obecność powoduje jednak, że granice między życiem a śmiercią zlewają się w niejasny obraz.  Czy Ela zdoła uwierzyć w niewiarygodne zdolności przystojnego kolegi? Czy razem rozwiążą tajemnicę jej choroby i odnajdą drogę do uzdrowienia?

ALEKSANDRA KERN - introwertyczka, przeważnie schowana pod warstwą koców z dobrą książką. Jeśli akurat czegoś nie pisze, czyta, pochłaniając pozycje o psychopatach, obozach koncentracyjnych, ale też światach pełnych magii. Bez reszty zakochana w mrocznych charakterach, uciekająca jak najdalej od szeroko pojętych romansideł. W wolnym czasie, oprócz uganiania się za fikcyjnymi bohaterami, spędza zdecydowanie zbyt wiele czasu na TikToku, próbując być na bieżąco z trendami. Jej pierwsza powieść  „Będzie dobrze” została w dużej mierze zainspirowana jej własnymi przeżyciami.

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022