16 maja 2023

Bianca Iosivoni i Aneta Krasińska na Targach Książki PGE Narodowy

Serdecznie zapraszamy na spotkania z autorkami Wydawnictwa Jaguar, Bianką Iosivoni oraz Anetą Krasińską, podczas Targów Książki VIVELO - PGE Narodowy w dniach 19-21 maja.

Piątek, 19 maja:15.00 -15.50 – spotkanie z Bianką Iosivoni na scenie głównej (z udziałem prowadzącej i tłumaczki).

16.00-16.30 – Bianca będzie podpisywać książki w ramach #spotkajautora w strefie #lifestyle (blisko sceny głównej).

Sobota, 20 maja:  14.00-16.00 – Bianca Iosivoni podpisuje książki na stoisku Wyd. Jaguar 104/D8.

Bianca Iosivoni to autorka bestsellerowej serii „First” i dylogii „Hailee & Chase”, która w kwietniu 2023 powróciła z powieścią "Finding Back to Us" - pierwszą częścią nowej, porywającej trylogii New Adult.


Niedziela, 21 maja:12.00-13.00 – Aneta Krasińska podpisuje książki na stoisku Wyd. Jaguar 104/D8.

Anetę Krasińską czytelniczki pokochały za poruszający cykl "Nauczycielka z getta" oraz dylogię "Słodki smak marzeń". Autorka snuje opowieści o prawdziwej miłości i o życiu w świecie, w którym nic nie jest pewne i dane na zawsze.

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022