26 listopada 2023

BMW Art Club: EVOLVER – doświadczenie VR w reżyserii Marshmallow Laser Feast – można oglądać do 17 grudnia 2023!

W związku z olbrzymim zainteresowaniem tegoroczną edycją BMW Art Club. Przyszłość to sztuka organizatorzy – BMW oraz Teatr Wielki - Opera Narodowa – postanowili przedłużyć wystawę. Multisensoryczne doświadczenie EVOLVER z narracją Cate Blanchett i muzyką Jonnyego Greenwooda będzie można oglądać w Galerii Opera do 17 grudnia 2023 r.

 

To niezwykle budujące dla organizatora, kiedy wydarzenie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że bilety rozchodzą się zaraz po udostępnieniu nowej puli. Przy tak niecodziennym doświadczeniu, jakim jest EVOLVER, pojawia się chęć zaprezentowania go jak największej liczbie widzów. Niezmiernie cieszy nas fakt, że dzięki zaangażowaniu autorów – studia Marshmallow Laser Feast, oraz naszego partnera – Teatru Wielkiego - Opery Narodowej – możemy cieszyć się tą wspólną podróżą jeszcze dłużej – mówi Kacper Studencki, dyrektor marketingu BMW Polska.

 

Ostatnia pula bezpłatnych biletów na okres między 11 a 17 grudnia, zostanie udostępniona 1 grudnia, o godzinie 11:00. Zaproszenia można będzie pobrać na: butik.teatrwielki.pl oraz teatrwielki.pl i w kasie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

 

Więcej informacji o BMW Art Club. Przyszłość to sztuka znajduje się na stronie: bmw.pl/artclub.

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022