31 stycznia 2012

Byliśmy także w radiowej Trójce

- Jeżeli idziesz z kimś do domu i widzisz, że nie ma nic na półkach, nie kochaj się z nim - przestrzega amerykański filmowiec John Waters. To hasło wzięli sobie do serca organizatorzy akcji promującej miłość do literatury.

Celem akcji "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!" jest odkrywanie czytelnictwa na nowo i zaszczepienie miłości do drukowanych kartek. - My kochamy książki miłością prawie że fizyczną! - zaznaczają w swoim manifeście jej organizatorzy.

Pomysłodawcy akcji przygotowali 12 fotografii, których bohaterowie, m.in. Anna Laszuk, Paweł Althamer, Kazimiera Szczuka, czy Kapela ze wsi Warszawa pozują z ulubionymi lekturami w dłoniach. - Nie ma nic bardziej sexy, niż fajna osoba, w fajnym łóżku z odpowiednią lekturą - przekonują.

Wernisaż zdjęć odbędzie się 15 grudnia w warszawskim Traffic Clubie. Póki co, na stronie internetowej www.nieczytasz.pl oraz facebookowym fan page można zgadywać, kto jeszcze znajdzie się na fotografiach.

usc

[źr. https://www.polskieradio.pl/68/289/Artykul/480160%2CNie-czytasz-Nie-ide-z-Toba-do-lozka]

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022