12 października 2022

Chrup! Mlask! Mniam! Wszystko, co rodzice powinni wiedzieć o rozszerzaniu diety dziecka.

Premiera 9.11 

Rozszerzanie diety dziecka jest naturalnym etapem jego rozwoju.

Jest też etapem stresującym i pełnym wątpliwości.

 Kiedy zacząć?

Karmić łyżeczką czy wybrać BLW?

 I co, jeśli dziecko nie chce jeść?

Michalina Klukowska przeprowadzi rodziców maluszka przez rozszerzanie diety bezstresowo i bezboleśnie ????A kiedy już wspólnie uczczą sukces pierwszym brokułem, sięgną po drugą część książki. Dowiedzą się, jak karmić starsze dziecko, jak ukształtować dobre nawyki żywieniowe swojego dziecka i jak pomóc mu nawiązać dobre relacje z jedzeniem.

Poza tym w książce znajdziesz:

  listę produktów do rozszerzania diety

 praktyczne porady i wskazówki  

 jadłospis na pierwsze dwa miesiące rozszerzania diety

 karty pracy

oraz ponad 70 przepisów  na dania dla całej rodziny! 

 

Michalina Klukowska  – absolwentka dietetyki pediatrycznej, dyplomowana specjalistka ds. żywienia dzieci, studentka dietetyki. Od kilku lat prowadzi blog i profil na Instagramie  U Wojtusia na talerzu, gdzie zajmuje się edukacją w zakresie żywienia dzieci tych najmniejszych i tych troszkę większych. Mama dwójki dzieci, która wie, o czym mówi!

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022