19 marca 2024

"Co powie mama?". Poradnik, który poleca Joanna Flis

To bardzo dobra książka o wyznaczaniu granic, zdrowym egoizmie. O życiu w dojrzałości i na własnych warunkach. –  Joanna Flis, psycholożka, terapeutka, autorka bestsellerowej książki Co ze mną nie tak? i twórczyni podcastu Madame Monday. 

Proszę spojrzeć na poniższe pytania i zastanowić się, czy brzmią one znajomo:

  • Przy rodzinnym stole znowu słyszysz pytania o ślub i dzieci?
  • Czujesz wyrzuty sumienia, bo za rzadko odwiedzasz rodziców?
  • Jesteś uzależniony od opinii mamy i wsparcia taty? 

 

Jeśli choć jedna z odpowiedzi jest twierdząca, to warto przyjrzeć się uważnie naszej nowości wydawniczej.

Co powie mama. Jak się uniezależnić i uzdrowić relacje z rodzicami Sandry Konrad, cenionej psycholożki i terapeutki specjalizującej się w terapiach rodzinnych. 

Premiera 24.04. 2024 roku.

To lektura dla osób, które wychowywały się z kluczem na szyi, w domach, w których „dzieci głosu nie mają”. Dla wszystkich, którzy pragną zrozumieć, jak doświadczenia wyniesione z domu wpływają na ich dorosłe życie. Wreszcie dla tych, którzy pragną uzdrowić swoje relacje z rodzicami, uwolnić się od niezdrowych oczekiwań, nakazów, od wyrzutów sumienia, wstydu i niepewności.

 Co powie mama? to książka, która pomaga odkryć schematy i przekonania, które nie pozwalają na w pełni dobre życie, a także zrozumieć je, poradzić sobie nimi i zacząć żyć po dorosłemu.

 

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022