28 września 2022

Co skrywa "Pamiętnik diabła"?

Otwórz Pamiętnik diabła i zanurz się w mrożącej krew w żyłach historii, która nie pozwoli Ci spokojnie zasnąć. Mistrz psychothrillerów, Adrian Bendarek,  powraca z nowym wydaniem kultowej serii o Kubie Sobańskim. Nadchodzą diabelskie miesiące!

Poznaj Kubę, który ma dwadzieścia dwa lata i wszystko, czego można zazdrościć młodemu facetowi – piękną dziewczynę, penthouse w Krakowie, sportowe auto i studia, które w przyszłości mają zaprowadzić go na prawnicze szczyty. Ma coś jeszcze... Mroczny sekret, o którym dowiadują się nieliczni, a ceną za jego  poznanie jest śmierć.

Bohater Pamiętnika diabła nie potrafi oprzeć się swoim żądzom. Robi to, o czym niektórzy boją się pomyśleć, a inni skrycie marzą. Jest seryjnym mordercą, ludzkim odbiciem diabła i przedstawia Ci swój pamiętnik. Gdy go przeczytasz, nic już nie będzie takie samo.

W poniedziałek od momentu otwarcia oczu towarzyszy mi niezwykła ekscytacja.

Wiem, że dzisiaj znów zabiję. Jest mi z tym cudownie.

Po odprawieniu porannych rytuałów golę się, jem śniadanie i jadę na zajęcia. Korki mi dziś wyjątkowo nie przeszkadzają. W tak szczególny dzień nic mi nie
przeszkadza. Liczy się tylko jedno – nocne polowanie. Potem przyjdzie jutro, dla jednych wciąż w raju, drugich powita piekło, mimo że jeszcze o tym nie wiedzą i nawet nie mają na to wpływu. Ich horror zacznie się daleko poza granicami ich świadomości. Ta myśl jest wspaniała.

Przed Tobą niezapomniane dni w diabelskim raju z Kubą Sobańskim. Odważysz się stanąć oko w oko z Rzeźnikiem niewiniątek?

O autorze:
Adrian Bednarek – urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Uwielbia pisać historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor 14 opublikowanych powieści oraz kilku opowiadań. Laureat nagród Złoty Kościej 2018 za powieść „Skazany na zło”, Złoty Kościej 2021 za powieść „Zapomniany”, zdobywca tytułu Thriller Roku 2021 wortalu Granice.pl za powieść „Zapomniany”. Czytelnicy określają go mianem mistrza thrillerów  psychologicznych i jedynym w swoim rodzaju kreatorem psychopatycznych postaci. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Zaczytani i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Pamiętnik_diabła.

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022