13 sierpnia 2023

Danielle L. Jensen na Warszawskich Targach Fantastyki!

Drodzy Fantastyczni!

Czy są tutaj osoby uwielbiające trolle, węże i epicką fantastykę?

Wiemy, że tak, dlatego nie trzymając Was dłużej w niepewności ogłaszamy:

Już 15-16 września 2023 będziemy mieli zaszczyt gościć w Warszawie Danielle L. Jensen! Autorka odwiedzi Targi Fantastyki i spotka się z Fantastycznymi Czytelnikami aż na dwóch spotkaniach.

 

MULTIPLEX KINOTEKA, WARSZAWA

15 września 2023 g. 12:00

 

Spotkanie w Kinotece będzie miało charakter zamknięty, a liczba miejsc będzie ograniczona. Każda osoba uczestnicząca w spotkaniu będzie mogła przynieść 1 książkę do podpisu. Autorka będzie rozdawała autografy bez dedykacji i/lub personalizacji. Każda osoba, która weźmie udział w spotkaniu otrzyma autograf.

Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się 4.08.2023 o godzinie 12:00.

Wyłącznym dystrybutorem biletów będzie platofrma eBilet.pl

 

WARSZAWSKIE TARGI FANTASTYKI

EXPO XXI, WARSZAWA

16 września 2023 g.16:00

 

Spotkanie na Targach Fantastyki będzie spotkaniem pół otwartym - każda osoba, która zakupi bilet na Targi będzie mogła wziąć udział w spotkaniu. Limit książek na osobę - 3szt. Będzie możliwość otrzymania autografu z dedykacją i/lub personalizacją.

To Autorka zdecyduje, w którym momencie zakończy podpisywanie książek, może także podjąć decyzję o zmniejszeniu limitu książek na osobę. Uczestnictwo w spotkaniu i/lub kupienie biletu na Targi Fantastyki nie gwarantuje otrzymania autografu.

 

Bilety na Warszawskie Targi Fantastyki - Back to School 2023 możecie zakupić już dzisiaj korzystając z naszej strony internetowej.

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022