Drodzy przyjaciele i przyjaciółki!

Sprzedaż prac jest dla ULa sytuacją wyjątkową, ale wyjątkowy jest też czas. Szukamy kolekcjonerek i kolekcjonerów, którzy wesprą naszego przyjaciela, Dmytro Horditsę, obecnie znajdującego się w Kijowie.

 

Dmytro jest ukraińskim ikonopisem, zajmuje się również tworzeniem obiektów. Jego żonę Annę – również artystkę – wraz z dzieckiem udało się bezpiecznie przetransportować do Polski, w Ukrainie została jednak jeszcze spora część jego rodziny.  Dmytro obecnie czeka na przydział wojskowy i martwi się, że gdy dołączy do armii, nie będzie mógł wspierać swoich krewnych materialnie.

Dlatego Dmytro zwrócił się do nas z prośbą o szybką sprzedaż jego prac. W Polsce znajduje się ich obecnie pięć. Udało się sprzedać trzy ikony autorstwa Dmytro, szukamy zatem miłośników sztuki, którzy zdecydują się zakupić do swoich kolekcji pozostałe dwa obiekty (zdjęcia poniżej).
Dzieła są obecnie zdeponowane w parafii grekokatolickiej w Stargardzie Szczecińskim. Planujemy ich odbiór w najbliższych dniach.

 

Więcej o twórczości Dmytro możecie przeczytać w czterojęzycznym katalogu.

  

Oferty i pytania prosimy kierować na nasz adres.

Dmytro Horditsa - wsparcie

05 marca 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022