21 lutego 2023

"Dobra żona" - premiera międzynarodowego bestsellera autorstwa Darby Kane!

8 marca 2023 nakładem marki Znak Crime ukaże się powieść kryminalna amerykańskiej autorki Darby Kane pt. "Dobra żona". 

Ten międzynarodowy bestseller to książka idealna dla fanów "Zaginionej dziewczyny" i "Dziewczyny z pociągu", polecana m.in. przez redakcje i portale Huffington Post, PopSugar, Goodreads, Book Page oraz New York Post.

 

"Toksyczny związek, spirala tajemnic i emocje od pierwszej do ostatniej strony. Nie sposób się oderwać."

 ALICJA SINICKA

 

O KSIĄŻCE

Pewnego dnia Aaron, idealny mąż i uwielbiany nauczyciel, znika bez śladu. Jak się wkrótce okazuje, nie jest to pierwszy taki przypadek – na przestrzeni ostatnich lat w okolicy doszło do serii nigdy niewyjaśnionych zaginięć studentek. Mieszkańcy miasteczka zamartwiają się tym, co mogło się stać z ukochanym przez wszystkich Aaronem. Jedynie Lila, jego żona, jest dziwnie spokojna.

 

„Uwielbiam natrafiać na thrillery takie jak ten autorstwa Darby Kane,których wprost nie da się odłożyć.”

Taylor Jankins Reid


AUTORKA

DARBY KANE – dawniej prawniczka, dziś nagradzana autorka powieści, w których najważniejszy jest suspens. Mieszka w Kalifornii, gdzie schroniła się przed chłodem rodzinnej Pensylwanii. Kiedy nie pisze książek, można ją znaleźć przed telewizorem oglądającą thrillery, filmy grozy i kryminały.  

 

"Dobra żona" jest już dostępna w przedsprzedaży: link

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022