12 października 2023

Dobrych przepisów nigdy za wiele! Nowa książka Tomasza Strzelczyka "Oddasz fartucha 3!"

Tomasz Strzelczyk (kulinarny nr 1. polskiego YT) wydaje kolejną smakowitą książkę! 

Będzie z mięskiem i bez. Będą słodkie wypieki i domowe przetwory.

No i TOP10 potraw z grilla!

PREMIERA 8.11 

 

Witajcie ponownie w magicznym świecie smaków!

Gdy rozpocząłem pracę nad pierwszą książką, zamierzałem stworzyć kolekcję przepisów, które pozwolą każdemu cieszyć się gotowaniem bez zbędnego stresu i skomplikowanych technik.

Po premierze dwóch poprzednich tomów otrzymałem od Was słowa wielkiego entuzjazmu i ogromnego wsparcia, dlatego zdecydowałem się kontynuować tę smakowitą podróż.

W tej książce czeka na Was wiele nowych, wyjątkowych przepisów, które nie pozwolą Wam zapomnieć o polskiej tradycji ani o wyjątkowym smaku. Nadal trzymam się zasady prostoty. Przepisy opracowuję tak, aby były zrozumiałe nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem. Czas na kolejne kulinarne odkrycia i nowe inspiracje, które – mam nadzieję – zachwycą Wasze podniebienia. Wspólnie tworzymy społeczność miłośników gotowania, którzy nie tylko dbają o to, co znajduje się na talerzach, lecz także czerpią radość ze wspólnego gotowania dla bliskich i dzielenia się smakiem z innymi. Przygotujcie się zatem na mnóstwo kulinarnych niespodzianek, bo ta książka jest pełna smaku i pasji do gotowania.

Smakowite pozdrowienia!

Tomasz Strzelczyk

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022