26 sierpnia 2023

Drugą część Diuny zobaczymy dopiero w przyszłym roku...

Jak podaje Filmweb, Warner Bros. poddał się i jeden ze swoich największych hitów kasuje z tegorocznych planów kinowych. "Diuna: część druga" miała trafić do kin na początku listopada, jednakże z uwagi na trwający strajk aktorów i artystów zrzeszonych w związku SAG-AFTRA, premierę wyznaczono na 15 marca 2024.

Z powodu strajku nie mogą odbywać się promocyjne turnee z udziałem głównych bohaterów - Timothe'ego Chalameta, Zendayi czy pozostałych gwiazd produkcji. 

Cóż, w oczekiwaniu na kontynuację tego, w mojej ocenie, przewspaniałego widowiska, zachęcam do obejrzenia materiału zza kulis produkcji

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022