04 lutego 2019

Druga część powieści Grzegorza Wielgusa

Drodzy Czytelnicy, do premiery "Czarcich słów" pozostał nieco ponad tydzień. Jest to doskonały moment, aby sięgnąć po "Pękniętą koronę" i zaznajomić się z naszym awanturniczym trio. To także świetna chwila na uchylenie rąbka tajemnicy odnośnie zawartości nadchodzącej powieści. Podczas lektury „Czarcich słów” stanie się jasne czego nie należy mówić przy śniadaniu, jak stracić oko i czy da się odegnać upiora za pomocą kawałka soli, a także uzyskamy werdykt w ważkim sporze "czy piwo to płynny chleb". Oczywiście nie zabraknie również pojedynków, trzaskanych kopii, tajemnic oraz podkradania sera ze spiżarki.

Książki dostępne tutaj: ➡️ http://bit.ly/INITIUM-PROMO ⬅️ 💰Niesamowita okazja w przedsprzedaży! Teraz tylko 22,69 zł zamiast 34,90 zł!!!💰 #czarciesłowa #grzegorzwielgus

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022