PONAD 1,5 MILIONA SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!

„Nie odłożyłam, dopóki nie poznałam prawdy, która kompletnie wbiła mnie w fotel. Świetny thriller! Polecam”.
Magda Stachula

Kobiety znikają z ulic. Dziesięć dni później zostają odnalezione. Ostatniej, czwartej kobiety nie udało się uwolnić. Eva, dziennikarka, która relacjonowała tę historię nie zdaje sobie sprawy, że będzie kolejną ofiarą zniknięcia… Czy jej mroczny sekret pomoże Evie w uwolnieniu?

„- Jest tam kto?! - krzyknęła Eva, waląc pięściami w drzwi. - Halo! Proszę mnie stąd wypuścić! Słyszy mnie ktoś?!Wołała tak i bębniła rękami, dopóki ją rozbolały. Ze szlochem osunęła się na podłogę, przyciągnęła kolana do piersi i objęła je ramionami. Zadrżała, z zimna i ze strachu. W głowie miała istną gonitwę myśli. Jakim cudem się tutaj znalazła? Z kim się dzisiaj widziała? A może wczoraj? Jaki właściwie jest dzień? Dokąd się wybierała?”

„Sherratt tworzy złożony, psychologicznie intrygujący portret czarnego charakteru, który nie pozwala oderwać się od czytania”
Lisa Regan

„Dziesięć dni to thriller psychologiczny, który pozostanie z Tobą na długo po przeczytaniu ostatniej strony”
Caroline Mitchell

Patroni medialni: LubimyCzytać.pl, Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka

Książka do kupienia na Legimi

Dziś polska premiera bestsellerowych "Dziesięciu dni" Mel Scherratt

17 maja 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022