04 kwietnia 2022

Ekipa serialu rozpoczyna prace na planie 3 sezonu Wiedźmina

Netflix poinformował o rozpoczęciu prac na planie trzeciego sezonu „Wiedźmina”, a wiadomość okraszono wymownym zdjęciem głównych bohaterów serialu.

"Zjazd rodzinny, na który czekaliśmy."

Na twitterowym forum  można przeczytać: 

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niewykorzystanych mocach drzemiących w dziewczynie. Zamiast tego trafiają jednak w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą stawić opór i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022