03 listopada 2022

Financial Times zaprasza na "Lunch z ludźmi sukcesu"

"Financial Times" zaprasza na "Lunch z ludźmi sukcesu" - gość wybiera restaurację, a wydawca reguluje rachunek. Rozmówcy rozluźniają się przy obiedzie i butelce wina, pozwalając sobie na otwartość, autentyczność, a nawet niedyskrecję.

Przed Państwem 52 spotkania z tymi, którzy zmieniają świat. Jakie sekrety zdradzili? Którą restaurację wybrali? Co zamówili? Wszystko jest jawne. To niepowtarzalna okazja, żeby się dowiedzieć, na czym polega tajemnica sukcesu największych.

Dlaczego Jeff Bezos pracuje przy zwykłym tanim biurku?

Czego z gier komputerowych nauczyła się Melinda Gates?

Jak George Soros zarobił miliard funtów w ciągu jednego dnia?

Dlaczego Paul Krugman laureat Nagrody Nobla, profesor ekonomiii i kontrowersyjny komentator krytykuje Rezerwę Federalną i co mówi o uratowaniu strefy euro?

Co Václav Havel mówił o globalizacji i szalejącym konsumpcjonizmie?

Przedstawione w tej książce portrety ilustrują ewolucję globalnego społeczeństwa i zachodzące w nim rewolucje. 

 

Premiera książki "Lunch z ludźmi sukcesu" pod redakcją Lionela Barbera w tłumaczeniu Grzegorza Łuczkiewicza już 9 listopada 2022 r.

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022