07 sierpnia 2023

Francuski bestseller już w Polsce!

„Kilometr zerowy” od 2017 roku nie schodzi z listy francuskich bestsellerów!

W plebiscycie na ukochaną książkę Francuzów, organizowanym przez France Télévision, zajął 11. miejsce! Tym samym pozostawił w tyle takie tytuły jak: „Dżuma” Alberta Camusa, „Życie Violette” Valerie Perrin, „Rok 1984” Georga Orwella, „Pachnidło” Patricka Süskinda czy „Dumę i uprzedzenie” Jane Austen.

To lektura idealna dla wielbicielek Jedz, módl się, kochaj, Alchemika i Dzikiej drogi!

 

Maëlle, pełna wątpliwości i strachu, postanawia wyruszyć w Himalaje. Niespodziewana wyprawa całkowicie odmienia życie zabieganej kobiety. Choć początkowo trudno jej się przyzwyczaić do surowych warunków, każdy dzień podróży pozwala jej na chwilę zwolnić, pozbyć się uprzedzeń i otworzyć na piękno świata i ludzi. Poza zasięgiem sieci komórkowej, internetu i z dala od zawodowych zobowiązań Maëlle wreszcie znajduje czas na to, żeby zajrzeć w głąb własnego serca.

Czy wyprawa do Sanktuarium Annapurny będzie jej kilometrem zerowym?

 

 

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022