31 maja 2023

"Góry dla każdego" - PREMIERA przewodnika, który sprawi, że pójdziesz w góry!

GÓRY DLA KAŻDEGO Gniewomira Knapskiego. 

 

Gotowe propozycje najpiękniejszych tras górskich w całej Polsce40 pomysłów na wypady w góry, dla wszystkich osób, które marzą o odpoczynku na szlaku, ale nie mają czasu na planowanie, nie wiedzą gdzie i kiedy warto jechać.

 

Góry dla każdego to przewodnik kompletny. Polecam zarówno tym, którzy szukają inspiracji na nową wycieczkę, jak i osobom, które polskie góry już znają, ale chcą dowiedzieć się o nich czegoś więcej. 

Tomasz Habdas - przewodnik górski, autor bloga W Szczytowej Formie

 

KSIĄŻKA ZAWIERA:

- przejrzyste mapy, które pomogą nam zorientować się w terenie;- QR kody z linkami do tras;- ocenę szlaków w kilku kategoriach, dzięki czemu wybierzemy propozycje najbardziej dopasowane do naszych potrzeb i upodobań;- przydatne informacje o biletach wstępu albo miejscach, gdzie można zostawić samochód;- ciekawostki, legendy i historie sprzed lat;- informacje, gdzie na szlak można pojechać z wózkiem dziecięcym, gdzie wybrać się z psem;- propozycje alternatywnych zakończeń trasy

Gniewomir Knapski na co dzień swoją górską pasją dzieli się w mediach społecznościowych Śladami Góromira, gdzie inspiruje do poznawania piękna gór i doświadczania radości jaką daje wędrówka po szlakach.

Instargram: https://www.instagram.com/sladami_goromira/

Facebook: https://www.facebook.com/SladamiGoromira

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022