13 kwietnia 2023

Heartstopper powraca! 

Dla wszystkich fanów Nicka i Charliego. Cykl Heartstopper powraca w nowej szacie graficznej!  Premiera 1 tomu już 26 kwietnia!

Kochani Czytelnicy!

Miło nam poinformować, że w księgarniach empik oraz na stronie empik.com zagości specjalna edycja kultowej powieści graficznej Alice Oseman - Heartstopper. Tom 1. Wydanie specjalne.

Cykl Heartstopper:

 bije rekordy popularności na całym świecie, już ponad 550 tysięcy osób oceniło 1 tom w serwisie Goodreads;

 przez wiele tygodni okupował pierwsze miejsca na TOP 100 empiku w kategorii Książki;

 doczekał własnego serialu na Netfliksie - premiera 2 sezonu jeszcze w tym roku;

 generuje gigantyczne kolejki, zarówno podczas największych, branżowych targów książek, jak i... w bibliotekach!

Kultowa powieść graficzna w nowej odsłonie, uzupełniona o dodatkowy mini-komiks!

Wydanie w twardej oprawie z zaokrąglonym grzbietem. Na okładce morska folia metalizowana. Okleina fakturą przypominająca płótno.

Charlie i Nick poznają się w szkole. Charlie był tam prześladowany, ale wreszcie może otwarcie mówić o swojej orientacji. Nick gra w szkolnej drużynie rugby i słyszał trochę o Charliem – chłopaku, który został wyoutowany rok wcześniej – choć nigdy nie miał okazji z nim porozmawiać. Nick i Charlie trafiają na wspólne zajęcia i siadają w jednej ławce. Szybko stają się przyjaciółmi i wkrótce Charlie zakochuje się w Nicku, choć wydaje mu się, że nie ma najmniejszych szans. Obaj mają wspólne pasje, odwiedzają się w domach. Przyjaciele Charliego nie rozumieją: co on widzi w tym potężnym chłopaku z drużyny sportowej? Sam Nick nie do końca rozumie, co się z nim dzieje, ale czuje, że to przy Charliem może być nareszcie sobą. Wreszcie, podczas urodzinowej imprezy kolegi Nicka, dochodzi do przełomu w ich relacji. Charlie zostaje z pytaniem: co się właściwie wydarzyło i czy Nick odwzajemnia jego uczucie?

W Netfliksie można obejrzeć 8-odcinkowy serial na podstawie 1 i 2 tomu komiksu. Scenarzystką serialu jest Alice Oseman. Wiosną 2023 premiera drugiego sezonu!

W rolach głównych: Kit Connor (jako Nick) oraz Joe Locke (jako Charlie).

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022