22 marca 2023

Idealna książka dla fanów serialu „Wednesday”

Dziś premiera książki, która zachwyci fanów i fanki serialu „Wednesday”!  „Swiftowie” Beth Lincon − w rewelacyjnym tłumaczeniu Rafała Lisowskiego − to pełna zagadek, zbrodni i czarnego humoru powieść dla młodzieży (i nie tylko!). 

Zresztą, sami przeczytajcie, co myślą o książce znane booktokerki:

Ekscentryczni bohaterowie, wciągająca zagadka i unikalny klimat! „Swiftowie ” posiadają wszystko, co czyni książki middle grade idealnymi dla młodszych i starszych czytelników. Będziecie zachwyceni!

Aleksandra Misior-Mroczkowska, Książkowy Frik

 

„Swiftowie” to wspaniała powieść dla młodszych i starszych. Przypomina nieco rodzinę Addamsów, ale dodatkowo porusza ważne tematy, a to wszystko w detektywistycznej otoczce, bo przecież zbrodnie nie rozwiążą się same!

Nikola Mańdok, Doktor Book

 

Dzieci Swiftów uczono, żeby uważały, co czytają. Nawet arcysurowa arcyciotka Schadenfreude byłaby dumna, że sięgacie po „Swiftów”! Zabawna, zaskakująca, cudowna książka!

Marta Lis, Panna Fox

 

Jako fanka Sherlocka Holmesa mówię: czytajcie „Swiftów”!

Natalia Miśkowiec, Prostymi Słowami

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022