02 lipca 2024

"Jak mówić NIE" - książka o tym dlaczego "nie" jest ważniejsze niż "tak"

14 sierpnia, nakładem wydawnictwa Znak Emotikon, ukaże się książka Jak mówić NIE. O wyznaczaniu granic w relacjach, w szkole, online oraz wokół swojego ciała Michelle Elman w tłumaczeniu Arkadiusza Gardasia. Książka ważna, potrzebna i wspierająca młodych ludzi.

„NIE" JEST WAŻNIEJSZE NIŻ „TAK"

Słowo NIE ma SUPER MOC. Daje siłę. Uczy pewności siebie. Pozwala w pełni decydować.

To nie słowo TAK uczy dorosłości, ale właśnie: NIE.

Naucz się dobrze mówić NIE!

Jak powiedzieć NIE kolegom, którzy wyciągają cię na wagary?

Jak odmówić dawania buziaków cioci, której nie lubisz?

Jak nie zgadzać się na udział w dodatkowych zajęciach szkolnych, na które nie masz czasu?

Jak sprzeciwić się rodzicom, żeby nie było awantury?

Jak mówić NIE wobec hejtowania w internecie.

Odkryj, że mówienie NIE jest SUPER. Naucz się używać go dobrze i poznaj jego super siłę.


O AUTORCE:

Michelle Elman to jedna z 50 najbardziej inspirujących kobiet w Wielkiej Brytanii według "The Sun", uznana również za jedną z 100 najbardziej kreatywnych osób zmieniających świat.

Certyfikowana life coachka, ekspertka między innymi w Sky News, Channel 4 News, Channel 5 News, BBC Radio London i "Loose Women".

Autorka bestsellerowych książek. Pomysłodawczyni wielu kampanii społecznych - najbardziej znana,"Scarred Not Scared", powstała by zawalczyć o reprezentację w przestrzeni publicznej osób z bliznami. Po wielu operacjach Michelle postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami, aby sprawić, by ludzie poczuli, że nie są sami. W swoich socialmediowych kanałach daje wsparcie setkom tysięcy followersów.

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022