03 czerwca 2024

Jak przetrwać 46 dni na Ekofarmie?🌾I Premiera książki "farmazony" autorstwa Piotra Żabickiego, uczestnika popularnego reality show!

Podejmij wyzwanie i... wróć do korzeni! Witamy na Ekofarmie! Zobacz, jak dwunastu śmiałków radzi sobie bez elektryczności, sklepów i technologii. Przeżyj razem z nimi 46 dni pełnych wyzwań, dzięki książce Piotra Żabickiego Farmazony!

Ekofarma to miejsce, gdzie czas płynie w rytmie natury. Właśnie tu rozpoczyna się eksperyment, w którym udział bierze dwanaścioro śmiałków. Zostają oni zamknięci w gospodarstwie bez elektryczności, dostępu do sklepów czy technologii cyfrowej. Muszą wykorzystać własną siłę i spryt, aby przeżyć czterdzieści sześć dni na ekofarmie. Wkrótce to wyzwanie okazuje się jednak dużo trudniejsze, niż podejrzewali...

Brak kontaktu ze światem zaczyna dawać się im we znaki. Konflikty narastają, zwłaszcza że z biegiem czasu w gospodarstwie zostaje coraz mniej osób. Izolacja zmienia ludzi, wyciągając na wierzch ich prawdziwą naturę. Uczestnicy muszą pokonać własne słabości i znaleźć sposób, by nie dać się złamać – ani swoim przeciwnikom, ani brutalnym prawom przyrody.

Kto dotrwa do końca?

Co pięć dni ekofarmę będzie opuszczać jedna osoba, która zostanie wytypowana przez pozostałe osoby w głosowaniu. W przypadku remisu o odejściu decydować będą pojedynki na zadania. Po czterdziestu pięciu dniach pozostanie trójka finałowa, która zainkasuje sporą premię za wygraną. Naukowców interesuje, jak będziemy starać się przekonywać pozostałych do swojego dalszego pobytu: knuciem, sojuszami, manipulacjami, a może dobrocią i najlepszym wykonywaniem obowiązków. Czy to mikrospołeczeństwo wybierze najlepszych farmerów czy może bezdusznych i śliskich kombinatorów? Czy osoby, które będą najlepiej wykonywać prace, mają większą szansę na dotrwanie do końca testu?

Piotr Żabicki odkrywa przed nami prawdziwą naturę człowieka w ekstremalnych warunkach. To książka, której nie możesz przegapić!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:
https://www.taniaksiazka.pl/farmazony-piotr-zabicki-p-2015021.html.


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022