11 stycznia 2017

Już od 5 lat promujemy czytelnictwo!

 

Już od 5 lat jesteśmy z Wami i stajemy na głowie, by czytelnictwo w naszym kraju stawało się coraz modniejsze! Zostań mecenasem kultury!

W tym tygodniu postanowiliśmy skorzystać z szansy, jaką stwarza nowatorska w Polsce platforma finansowania społecznościowego Patronite. Od samego początku prowadzimy naszą kampanię w sposób partyzancki, aczkolwiek z pełną dbałością o maksymalny profesjonalizm. Robiliśmy to nie pobierając żadnego wynagrodzenia, w czasie wolnym od codziennych zajęć zarówno prywatnych, jak i zawodowych.

 

Mamy świadomość, że powzięliśmy odpowiedzialność za kreowanie pozytywnego wizerunku czytelnictwa w Polsce i chcemy to robić dalej, z równie dużym zaangażowaniem, jak dotychczas. I z jeszcze lepszym efektem! I wierzymy, że to jest absolutnie możliwe, nawet wbrew temu, co mówi się o akcjach promujących cokolwiek.

 

Wiemy, że w Was, drodzy Czytacze, mamy wiernych i lojalnych przyjaciół. Jesteśmy przekonani o realnej sile, jaką wielka społeczność może oddziaływać na otoczenie. Liczymy, że zaangażujecie się w nasz pomysł i staniecie się namacalnym czynnikiem zmiany. Zmiany na lepsze!

Dziś uruchamiamy akcję pod roboczym tytułem "W 2017 zostanę mecenasem kultury!" i wierzymy, że zaangażujecie się w nią równie żarliwie, jak my.

 

Chcemy zachęcić Was do aktywnego wspierania rozwoju kultury w Polsce, nie tylko poprzez wsparcie naszej kampanii (choć bardzo gorąco na to też liczymy), ale poprzez uświadomienie, jak ważnym jest upowszechnianie dóbr i wytworów kulturowych, które stają się formatorami naszej tożsamości i przynależności.

Zostań naszym patronem!
 

Wejdź na stronę https://patronite.pl/nieczytasz i zostań patronem akcji "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!"

Możesz tam wesprzeć innych twórców, którzy kreują naszą codzienność!

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022