11 września 2023

KONKURS DLA BIBLIOTEK - ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI

ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI - SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BIBLIOTEKARZY DO UCZESTNICTWA W WYJĄTKOWYM KONKURSIE Z NAGRODAMI!
 
ZGŁOŚ SIĘ DO 24 WRZEŚNIA I ZGARNIJ BONUS W POSTACI KSIĄŻKI I ZAKŁADEK!
Drodzy BIBLIOTEKARZE i MIŁOŚNICY BIBLIOTEK,
 
z radością ogłaszamy, że tegoroczna edycja KONKURSU DLA BIBLIOTEK WYDAWNICTWA JAGUAR właśnie wystartowała, a jej przesłanie brzmi: ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI!
 
Wydawnictwo Jaguar serdecznie zaprasza do uczestnictwa wszystkie biblioteki publiczne, szkolne i pedagogiczne oraz placówki oświatowe współpracujące z bibliotekarzami.
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2023 roku, a biblioteki, które zgłoszą się do akcji, otrzymają w ramach bonusu KSIĄŻKĘ NA POWITANIE oraz pakiet zwiadowczych zakładek dla czytelników. Placówka może zostać zgłoszona do akcji przez bibliotekarza lub nauczyciela współpracującego z dowolną biblioteką.
 
Podstrona z informacjami o konkursie, regulaminem akcji i linkiem do formularza zgłoszeniowego dostępna jest pod adresem:  https://wydawnictwo-jaguar.pl/page/zwiadowcy-sa-swiatu-potrzebni-konkurs-dla-bibliotek
 
Do zgarnięcia PULA FANTASTYCZNYCH NAGRÓD DLA KILKUNASTU BIBLIOTEKI I ICH CZYTELNIKÓW.
 
By powalczyć o NAGRODĘ GŁÓWNĄ - pełne serie książek „Zwiadowcy” oraz „Drużyna” Johna Flanagana dla biblioteki, a także unikalne gadżety czytelnicze inspirowane serią „Zwiadowcy”, wystarczy między 1 października a 24 listopada 2023 roku wykonać dwa zadania konkursowe:
Zadanie 1: Przygotuj w swojej bibliotece i/lub na terenie placówki, w której mieści się biblioteka wystawę, zakątek czytelniczy i/lub gazetkę ścienną poświęcone twórczości Johna Flanagana, autora kultowych serii „Zwiadowcy” i „Drużyna”. 
  Zadanie 2: Zbierz DRUŻYNĘ śmiałków i wspólnymi siłami zrealizujcie dowolną misję/akcję, która pokazuje, że ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI, a ich empatia i odwaga, w połączeniu z licznymi cennymi umiejętnościami, mogą przysłużyć się innym i ułatwić im życie. Niech inspiracją staną się dla Was potrzeby i wyzwania, które dostrzeżecie w swoim najbliższym otoczeniu.
 
Gotowi do działania?
Nie możemy się doczekać, by nagrodzić dziesięć (lub więcej!) najciekawszych misji, a także przyznać moc wyróżnień i nagród specjalnych  Na zgłoszenia czekamy do 24 września, a wyniki konkursu opublikujemy 15 grudnia.
 

Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022