29 kwietnia 2023

Królowa, która zmieniła historię

Każda strona Królowej naszych czasów to efekt wnikliwych poszukiwań, a wypełniające książkę wymowne anegdoty idealnie balansują między sprawami wysokimi i niskimi, władzą oraz rodziną. Hardman nie tylko objaśnia Elżbietę II –on definiuje zarówno ją, jak i jej epokę.

  Simon Sebag Montefiore

 
 
 

 

 

Robert Hardman napisał naprawdę wyjątkową biografię równie wyjątkowej monarchini, bogatą w nowe materiały, dowcip i oryginalne myśli. Dzięki bliskiemu i niezrównanemu dostępowi do osób, które naprawdę znają historię, Queen of Our Times nie tylko ukazuje nam prawdziwą Elżbietę II, ale także przypomina nam, często wzruszająco, że żyjemy w czasach najwspanialszych królowań w historii.

 Andrew Roberts

 

Kompletna historia życia i panowania Elżbiety II autorstwa najbardziej uznanego biografa rodziny królewskiej.Dzięki niezrównanemu dostępowi do członków rodziny królewskiej, personelu, przyjaciół i królewskich akt Robert Hardman maluje nadzwyczajny portret światowej liderki, najważniejszej monarchini w tysiącletniej historii Wielkiej Brytanii. Nie będzie dokładniejszej, lepiej napisanej i bardziej oryginalnej książki o Elżbiecie II.

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022