11 lipca 2024

"Make your bed" - NOWOŚĆ DO WYDAWNICTWA ZYSK I S-KA

Admirał William H. McRaven to legenda amerykańskiej marynarki, były żołnierz SEALs, uznawany za jednego z najlepszych dowódców operacji specjalnych w armii USA. W 2014 roku wygłosił kultowe już przemówienie dla absolwentów Uniwersytetu Teksańskiego, którego nagranie wyświetlono dziesiątki milionów razy.

W swojej książce rozwija główne tezy tej przemowy, opowiadając o dziesięciu lekcjach życia, które pomogły mu pokonać wyzwania w trakcie wieloletniej kariery wojskowej. Ukazuje je w szerszym kontekście, przywołując historie z własnego życia i z życia innych, ważnych dla niego osób. Ta inspirująca książka, mimo że napisana na podstawie doświadczeń żołnierza, jest uniwersalna i ponadczasowa. W prosty sposób wyjaśnia, jak każdy może wykorzystać te podstawowe lekcje, żeby zmienić siebie i świat na lepsze.

9 lipca w ręce czytelników Zysk i S-ka oddaje książkę jednego z najlepszych dowódców w armii USA - człowieka odważnego, wytrwałego, oddanego swoim podwładnym i...świetnego mówcy! Admirał William H. McRaven jest bowiem autorem porywającego przemówienia, które choć skierowane było do absolwentów Uniwersytetu Teksańskiego, zyskało uznanie w oczach każdego, kto miał okazję, na przestrzeni lat, go wysłuchać. Nagranie owego wystąpienia wyświetlono dziesiątki milionów razy!

Zatem zaczynamy tak: Jeśli chcesz zmienić świat... zacznij od posłania łóżka!

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022