NIEzapomniany powraca


Mistrz psychothrillerów, Adrian Bednarek, powraca z kontynuacją Zapomnianego – zdobywcy tytułu Thriller Roku 2021 oraz nagrody Złoty Kościej 2021. Czym zaskoczy czytelników tym razem? Jedno jest pewne… Emocje sięgną zenitu! Patryk Kamiński nie jest już anonimowym Zapomnianym. Mężczyzna, który spędził dziesięć lat w zamknięciu, przetrzymywany przez nieznanego sprawcę, robi teraz karierę medialną u boku youtuberki Diany Mazur. Nie podejrzewa, że ludzki odruch, jaki powstrzymał go przed zabiciem Jędrka Sokołowskiego, już wkrótce przyniesie opłakane skutki. Seryjny morderca ucieka bowiem z przygotowanego dla niego więzienia, a Patryk i Diana muszą go odnaleźć, zanim on odnajdzie ich. Nie wiedzą jednak kto i dlaczego pomógł mu uciec…


Pokusa była wielka, czułem, że tym razem się nie zawaham, a zabicie go sprawi mi przyjemność. Ogarnięty morderczymi wizjami, zamknąłem bagażnik i wyszedłem na ulicę. Tylko raz obejrzałem się za siebie.


Czy kiedy nie potrafisz zabić mordercy, sam stajesz się ofiarą? Nadszedł czas, by poznać przerażającą prawdę… Zapomniany. W matni strachu pochłonie Cię bez reszty!


O autorze:
Adrian Bednarek – urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia pisać historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor docenionych przez czytelników serii thrillerów o Kubie Sobańskim (Pamiętnik Diabła, Proces Diabła, Spowiedź Diabła, Wyrok Diabła), a także o Oskarze Blajerze (Inspiracja, Obsesja, Fascynacja). Opublikował również powieści Skazany na zło, Pasażer na gapę,
Córeczki i Dziedzictwo zbrodni. Czytelnicy określają go mianem mistrza thrillerów psychologicznych i jedynym w swoim rodzaju kreatorem psychopatycznych postaci. Pisanie uważa za swój największy nałóg.

Mistrz psychothrillerów powrócił! | PREMIERA powieści "Zapomniany. W matni strachu"!

23 marca 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022