07 listopada 2022

Może już czas, by samemu zacząć pisać?

❓Marzysz o pisaniu, masz za sobą pierwsze próby i tym bardziej się zastanawiasz, jak udaje się zawodowcom podtrzymać uwagę odbiorcy?
 
✒️Czy wiesz, że zaburzanie chronologii akcji wprowadza do tekstu tajemnice?
✒️Czy wiesz, że bohatera warto pokazywać w działaniu i interakcji, stosując technikę show don't tell (pokaż, udowodnij, a nie nazywaj, stwierdzaj)?
✒️Czy wiesz, że zmysłowy opis uwiarygodni Twój świat przedstawiony i stworzy odpowiedni do tematu nastrój w tekście?
✒️Czy wiesz, że świat przedstawiony warto budować techniką od ogółu do szczegółu?
✒️Czy wiesz, że tekst powinien być sinusoidą akcji i reakcji wokół głównej postaci?
✒️Czy wiesz, że dialog powinien pokazywać usposobienie bohatera i popychać akcję do przodu?
✒️Czy wiesz, że tekst zawiera sekwele, sceny, a te układają się w sekwencje, by doprowadzić do kulminacji w trzyaktowej lub pięcioaktowej strukturze dramatycznej?
✒️ Czy wiesz, że autorzy książek akcji nie budują napięcia poprzez same sceny sensacyjne, a przede wszystkim wstrzymywanie zdarzeń, tzw. suspens?
 
📌Dzięki kursowi "Narrator" odkryjesz tajniki zawodowców. Zaczniesz świadomie korzystać ze skutecznych technik, które sprawią, że czytelnik zaangażuje się w lekturę Twojego opowiadania/powieści.
 
📌Kurs ma charakter interaktywny, możesz brać w nim udział w dowolnych porach dnia i z dowolnego miejsca na świecie. W czasie kursu będziesz pracować na platformie e-learningowej z wersją mobilną, w kameralnej grupie. Poznasz swoich pierwszych beta-readerów, ludzi, którzy dzielą z Tobą pasję. Raz w tygodniu spotkasz się z nimi na platformie audio-video, by omówić postępy i jeszcze lepiej się zaznajomić i zintegrować. Otrzymasz materiały dydaktyczne w formie e-booków PDF i przydatne ćwiczenia. Przez cały okres kursu możesz liczyć na wsparcie trenerki, Niny Bylickiej-Karczewskiej, która pozostanie do Twojej dyspozycji. Nina zaopiniuje Twoje cztery ćwiczenia prozatorskie oraz dwa inne teksty o dowolnej tematyce. Spotka się z Tobą także indywidualnie na platformie audio-video, wskazując techniki, służące dalszemu rozwojowi. Wszystko to w duchu porozumienia bez przemocy.
 
Za nasz kurs
💳zapłacisz poprzez szybkie, wygodne płatności
💳zapłacisz w skonfigurowanych wedle potrzeb ratach 0 procent.
 
📚Na hasło: nie_czytasz_nie_ide - otrzymasz 10% zniżki na kurs.
 
⌛Trwa nabór, zapraszamy pod nasze skrzydła, pod skrzydła zawodowych pisarek.
 
Barbara Sęk, Nina Bylicka-Karczewska
🔏Blok Pisarski
 
#kurskreatywnegopisania #kurspisania #kurspisarski #blokpisarski #szkołakreatywnegopisania #kurspisarstwa #jakpisać #jakwydaćksiążkę #jaknapisaćpowieść #piszę #kursonline #warsztatpisarza #literatura #pasja #pisanie #pisarstwo #kreatywnepisanie #pasja #kreatywność #czaswolny #marzenia #debiut
 

Dowiedz się więcej!

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022