01 marca 2012

Nasza kampania nagrodzona Impactorem!

Podczas gali rozdania nagród XIV edycji konkursu Impactor dla firm i projektów branży reklamowej i mediowej, projekt „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka” został nagrodzony statuetką Impactora 2012 za najlepszą Kampanię Społeczną. Nagrodę odebrała Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy.

 

Laureaci Impactora wybierani są przez Akademię Mediów i Reklamy, składającą się z seniorów rynku reklamowego i medialnego.

Ocenie podlegają firmy (osiągnięcia w ostatnim roku kalendarzowym, skład kadry menedżerskiej, zdobyte nagrody oraz ogólnie działalność operacyjna) oraz projekty (efekty, sposób wykorzystania narzędzi, kanały, media).
 
Za audyt głosowania odpowiedzialna jest firma doradcza KPMG. Organizatorem Impactorów jest Central European Quality Institute (brand Grupy MMT Management).

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022