12 listopada 2019

Netflix zapowiada 7 sezonów serialowego Wiedźmina!

Andrzej Sapkowski niedawno powiedział, że Netflixowy Wiedźmin może powtórzyć sukces "Gry o tron". Kiedy przeczytałem o tym pierwszy raz, pomyślałem sobie, że autor odpływa w swoich fantazjach, ale...

 

Niedawno Lauren Schmidt-Hissrich, producentka serialu zdradziła wywiadzie dla magazynu SFX, że przygody Geralta zaplanowano na siedem pełnych sezonów.

 

Jeśli nie przytrafią się nadprzyrodzone okoliczności, kolejny sezon będzie dostępny już w 2021 roku.

 

"Najważniejsze to tworzyć historie, które przyciągają widzów przez lata. Najgorszym co można zrobić to umieścić całą energię w pierwszym sezonie i nie zastanawiać się nad tym jak rozwinąć dane postacie. Bohaterom trzeba dać dorosnąć". – powiedziała Hissrich

 

Myślicie, że ten serial stanie się faktycznie hitem na miarę "GoT"?

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022