16 października 2023

Niezwykłe połączenie sztuki, seksu i brydża | Książka "Piruet Mentony" Stanisława Kubajka

Ktoś widział dwieście orgazmów?

Czy cyfra może być największym przekleństwem człowieka? Dla Zacha odpowiedź jest oczywista. Poszukiwanie zaginionych dwustu orgazmów byłej partnerki to dla niego sprawa priorytetowa. Tym bardziej, że na szali ważą się dalsze losy Zacha i powieści jego życia. Czy uda mu się odnaleźć niemałą zgubę?

Szukając sposobu na dokonanie résumé swojego dotychczasowego życia, Zach postanawia napisać powieść. Dopieszcza każde słowo, zdanie, rozdział, ale ciągle coś nie daje mu spokoju. To przeklęte dwieście.

Dwieście zaginionych orgazmów dawnej ukochanej mąci mu w głowie i napawa frustracją. Gdzie się podziały? Liczył dokładnie, ale za każdym razem wynik wychodzi ten sam. Stawia przed sobą wyzwanie i kontaktuje się z przyjacielem z dawnych lat, Tyją, który jest w stanie poruszyć niebo oraz ziemię, by odnaleźć chwile rozkoszy Gosy, jednej z licznych narzeczonych Zacha.

Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania staną się początkiem surrealistycznej podróży w głąb wspomnień młodzieńczych lat i najszczerszym dowodem miłości do gry w brydża łączącej pokolenia.

 

– Gdzie się podziało dwieście orgazmów?! Pięćset to nie siedemset. Jasny gwint! Normalnie brakuje. I z miejsca dwieście! Nie jeden, dwa czy sześć. Nawet nie dwadzieścia. Żaden detal. Od razu z grubej rury. Dwieście jak obszył. I to jakie! Każdy jak Dzwon Zygmunta! Rozbój w biały dzień. Bez cackania. Jak już to już! Okrągłe dwie setki.

 

Czy poszukiwania zakończą się sukcesem? Przekonaj się, czytając powieść!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/3FjYgvF


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022