Opowieść o toksycznej kobiecej przyjaźni i nisz czącej sile traumy. Opowieść o lojalności i uwikłaniu. Opowieść o zagadkach pamięci. „Nigdy nas tu nie było” niepokoi i dusi, a jednocześnie zachwyca. Napięcie jak u Hitchcocka. Nastrój jak u Patricii Highsmith . Para bohaterek przywodząca na myśl Thel mę i Louise.
Czytając, poczujesz, że tracisz rozum.


Przyjaciółki ze studiów co roku podróżują wspólnie w jakieś egzotyczne miejsce. Beztroskie wakacje w Chile w jedną noc zamieniają się w koszmar. Emily wraca do hotelowego apartamentu i widzi zapłakaną K ristin , tuż obok nieruchome go ciał a przypadkowo poznanego mężczyzny. Czy przyjaciółka rzeczywiście zabiła go w samoobronie? Przed oczyma Emily przesuwają się wspomnienia z poprzedniej wyprawy, kiedy to w Kambodży zginął inny turysta. Po powrocie do domu w Wisconsin próbuje uporać się z traumą. Pewnego dnia na progu jej domu staje Kristin. Przeszłość wraca. Dodatkowo Kristin zdaje się kontrolować każdy aspekt jej życia. Czy Emily zdoła uciec przed sekretami, które dzieli z przyjaciółką , czy też zniszczą jej związek z ukochanym, odbiorą jej wolność, a nawet życie?
Co jest prawdą, a co fantasmagorią?


Jedno jest pewne. Warto czytać thrillery psychologiczne Andrei Bartz. Lepiej jednak nie wybierać się z nią w podróż.Książka „Nigdy nas tu nie było” autorstwa Andrei Bartz, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Harde 23 marca 2022 r., dostępna będzie w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl/harde, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Zapraszamy na stronę wydawnictwa www. harde.se.pl oraz na Facebook.com i Instagram - @hardewydawnictwo.

NIGDY NAS TUTAJ NIE BYŁO - Thriller psychologiczny, który mrozi krew w żyłach

16 marca 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022