27 grudnia 2018

Nowa książka Michela Houellebecqa w maju przyszłego roku!

Najnowsza książka Michela Houellebecqa ukaże się we Francji już 4 stycznia. I choć data premiery zbliża się nieuchronnie, to o nadchodzącej powieści nie wiemy prawie nic. Fanom pisarza znany jest tylko tytuł, który został zdradzony przez dziennikarza radiowego – „Serotonina”.

Premiera nowej książki już za chwilę, a czytelnicy nadal niewiele wiedzą na jej temat. Michel Houellebecq stopniuje napięcie w sposób mistrzowski. Jedyną informacją, jaka pojawiła się na temat powieści, był jej tytuł. „Serotonina” pojawi się na francuskim rynku książki 4 stycznia, a w Polsce zadebiutuje w maju dzięki wydawnictwu W.A.B.
 

Szczegóły powieści trzymane są w tajemnicy, a sam autor zapowiedział już, że nie ma zamierza udzielać jakichkolwiek wywiadów promujących jego nową powieść.

To, co mówię, jest zwykle mało interesujące, stwierdzam to z prawdziwą skromnością, po prostu nie jestem zbyt zadowolony, kiedy czytam ponownie swoje wywiady.
Ostatnia powieść Houellebecqa, Uległość, ukazała się w Polsce we wrześniu 2015 roku również nakładem wydawnictwa W.A.B.
 

[fot. https://e00-elmundo.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2015/04/28/14302315593604.jpg]

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022