01 czerwca 2024

Nowość Zysk i S-ka Wydawnictwo 04.06.2024 r.

Tuż przed długim weekendem przedstawiamy jedną nowość, która trafi do sprzedaży w już w najbliższy wtorek :)

W oczekiwaniu na drugą część, trzeciego sezonu Bridgertonów proponujemy:

- Inną Pannę Bridgerton - Julii Quinn. To rozgrywający się kilkadziesiąt lat wcześniej prequel Bridgertonów serwujący dużą dawkę wrażeń.

Trzeci tom serii o rodzinie Rokesbych.

Format: 140 x 205 mm
Stron: 390
Seria: Rodzina Rokesby
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Tłumaczenie: Agnieszka Kowalska, Joanna Nałęcz
Wydanie: wyd. 1 w tej edycji

Czy wyznanie miłości wystarczy, by zdobyć czyjeś serce…

Znalazła się w niewłaściwym miejscu

Niezależna i żądna przygód Poppy Bridgerton poślubi tylko zalotnika, którego bystry intelekt i zainteresowania odpowiadają jej własnym. Niestety, w londyńskich salonach jeszcze takiego nie znalazła. Odwiedzając przyjaciółkę na wybrzeżu Dorset ciekawska Poppy odkrywa w jaskini kryjówkę przemytników. Jednak jej radość szybko zamienia się w przerażenie, gdy dwóch piratów porywa ją i zabiera na pokład statku.

Znalazł ją w nieodpowiednim momencie

Kapitan Andrew James Rokesby cieszy się reputacją lekkomyślnego drania. Jako korsarz na usługach brytyjskiego rządu często przewozi nielegalne towary i tajne dokumenty. Wyruszając w niebezpieczny rejs do Portugalii, ze zdumieniem odkrywa związaną i zakneblowaną kobietę oczekującą na niego w kajucie...

Czy dwa niefortunne zbiegi okoliczności mogą przynieść szczęście?

Andrew szybko odkrywa, że nieznajoma należy do rodziny Bridgertonów. Ona nie ukrywa swojego oburzenia porwaniem. Na pełnym morzu ich wojna na słowa szybko ustępuje miejsca odurzającej pasji. Tyle że każde z nich skrywa tajemnice, które mogą zniweczyć rodzące się uczucie...

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022