29 października 2022

Nowy aktor w głównej roli

Najświeższe wiadomości z kontynentu.

Chociaż sezon 3 Wiedźmina jeszcze nie zadebiutował, zostały już wznowione prace nad czwartym sezonem — ale nadchodzi kluczowa zmiana. W sezonie 4. Liam Hemsworth wkroczy jako tytułowy łowca potworów - Geralt z Rivii. Zastąpi on tym samym Henry'ego Cavilla, który z niezwykłym zaangażowaniem wcielał się w wiedźmina przez trzy pierwsze sezony. Obydwaj aktorzy podali tę wiadomość w mediach społecznościowych w sobotnie popołudnie.

Moja podróż w roli Geralta z Rivii była wypełniona zarówno potworami, jak i przygodami, i niestety od sezonu 4, odłożę swój medalion oraz miecze” – powiedział Cavill w oświadczeniu. „Zamiast mnie fantastyczny pan Liam Hemsworth przejmie płaszcz Białego Wilka. Jak w przypadku największych postaci literackich, przekazuję pochodnię z szacunkiem i entuzjazmem dla czasu spędzonego na ucieleśnieniu Geralta, by zobaczyć podejście Liama ​​do tego najbardziej fascynującego i pełnego niuansów człowieka. Liam, drogi panie, ta postać ma tak wspaniałą głębię, ciesz się nurkowaniem i odkrywanie tego, co możesz w niej znaleźć".

Hemsworth oczywiście nie kryje zachwytów nową przygodą.

Jako fan Wiedźmina nie mogę się doczekać możliwości zagrania w Geralta z Rivii” – powiedział w oświadczeniu. „Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i jestem zaszczycony, że wręcza mi lejce i pozwala mi wziąć ostrza Białego Wilka na kolejny rozdział jego przygody. Henry, od lat jestem twoim fanem i bardzo inspirowało mnie to, co wniosłeś do mojej ukochanej postaci. Przede mną na pewno benedyktyńska praca, ale niezmiernie cieszę się, że wkroczę do świata Wiedźmina".

Nowe wyzwanie czekające na Hemswortha nie jest jego pierwszym, w którym wciela się w ważną postać, opartej na uwielbianej przez fanów serii książek. Można pamiętać jego rolę Gale'a Hawthorne'a z wszystkich czterech filmów o Igrzyskach Śmierci. W każdym razie przed Hemsworthem długa droga.

Dla fanów seriali ze świata wiedźmińskiego już w grudniu premierę będzie miał "Wiedźmin: Rodowód krwi". To spin-off, który eksploruje temat powstawania wiedźminów. Poznamy historię prototypu pierwszego Wiedźmina — ma premierę 25 grudnia. Z kolei trzeci sezon Wiedźmina pojawi się niedługo później, latem 2023 roku.

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022