07 listopada 2022

Oddasz fartucha 2. Czas na dokładkę! Druga książka kulinarnego numer jeden polskiego internetu - Tomka Strzelczyka

Premiera 23.11

Tomek Strzelczyk, kulinarny numer jeden polskiego internetu, wraca z kolejną książką i ponownie zaprasza Cię na kulinarną przygodę.

Oddasz fartucha 2 znajdziesz ponad 100 nowych, pysznych i prostych do wykonania przepisów, idealnych na wspólny posiłek całej rodziny. Tym razem motywem przewodnim są polskie dania, które możesz przygotować w jednym garnku: schab zapiekany w warzywnym sosie, kurczak duszony w garnku rzymskim, gołąbki bez zawijania i wiele innych. Nie zabraknie też i innych pomysłów: na smaczne i pożywne sałatki, ryby i przepyszne ciasta, że palce lizać! Tomek Strzelczyk udowadnia, że każdy z nas może zostać mistrzem kulinarnym w swoim domu.

Przekonaj się!

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022