30 września 2023

Odkryj brakujący rozdział naszej historii!

Michale Morys-Twarowski

Barbarica

Tysiąc lat zapomnianej historii ziem polskich

Premiera 11 października!

 

Jak daleko w przeszłość możemy sięgnąć, by odtworzyć dzieje ziem, na których dzisiaj żyjemy?

Historia Polski jest dobrze znana i przebadana od czasów Mieszka I. Jednak historycy i archeolodzy wciąż sprzeczają się o najdawniejsze dzieje ziem, na których dzisiaj żyjemy. Jakie ludy i plemiona je zamieszkiwały? Z kim zawierały przymierza? Czy tereny te w jakikolwiek sposób znajdowały się w strefie rzymskich wpływów? Pytań nadal jest wiele. Michael Morys-Twarowski , szukając na nie odpowiedzi w źródłach i korzystając z faktów ustalonych przez zespoły badaczy, podejmuje się próby dopisania tego brakującego rozdziału naszej historii.

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022