23 sierpnia 2023

Odkryj tajemnice Dubaju! 🌆 | PREMIERA książki "Zostawmy to na potem. Część II" autorstwa Joanny Tworkowskiej.

Co po Tobie zostanie?

Jest coś gorszego niż najgorszy możliwy scenariusz? W drugiej części powieści Joanny Tworkowskiej przekonasz się o tym, że zło może czaić się w pełnym, palącym słońcu. 

Gorące noce, przepych i blichtr, fascynująca kultura i świat wielkiego biznesu – oto Dubaj! To właśnie tutaj dla Viktorii Okrasińskiej rozpoczyna się nowy etap kariery, którego zwieńczeniem ma być podpisanie lukratywnego kontraktu. W egzotycznej podróży towarzyszy jej kuzyn Roman i przyjaciółka Ewelina, przyciągająca wzrok tutejszych mężczyzn swoją nietuzinkową urodą. Cała trójka świetnie się bawi, zwiedzając miasto i poznając lokalne obyczaje. Wkrótce jednak pojawiają się pierwsze trudności. Negocjacje biznesowe okazują się dużo trudniejsze, niż mogli przypuszczać, a w dodatku podczas jednego z przyjęć
Ewelina znika bez śladu. Viktoria postanawia za wszelką cenę odnaleźć przyjaciółkę, nie zdając sobie sprawy, że chcąc ją uwolnić, będzie musiała zmierzyć się z jedną z najlepiej zorganizowanych grup przestępczych w Dubaju...

Po chwili rozmowy z Bakirem Viktoria zaczęła odczuwać, jak po całym ciele przechodzą ją ciarki, a na karku cierpnie jej skóra. Od Bakira biło coś dziwnego, nieprzyjemnego, czego nie potrafiła określić. Właściwie na pozór nie mogła mu zarzucić nic złego, jednak było w nim coś bezczelnego, odpychającego. Jakiś fałsz wyzierający spod zbyt małej maski. Gdy na niego patrzyła, odniosła wrażenie, że zaraz zza kołnierza wylezą jakieś oślizłe robale, pluskwiaki czy grube pijawki żądne krwi i rozejdą się po pokoju, włażąc im na nogi i pod ubranie, i będą mieli ich wszędzie pełno. Na samą taką myśl zatrzęsło Viktorią dosyć mocno, na co zwrócił uwagę Roman. Musiała wziąć się w garść, bo ważny był kontrakt, a nie sam kontrahent. Napiła się wody i wzięła głęboki oddech. Odsunęła  nieprzyjemne myśli, słuchała i zastanawiała się, jak długo ta parodia negocjacji będzie trwała. I czy w ogóle uda się im osiągnąć jakieś porozumienie. Zaczynała mieć coraz większe wątpliwości.

Odkryj mroczne sekrety Dubaju!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na TEJ stronie


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022