Czy samotność zawsze jest zła? Czy można być samotnym pośród ludzi? A może samotność to… szansa?
Samotność to wirus, który rozprzestrzenia się szybciej niż grypa. Paradoksalnie, bo przecież żyjemy w tłumie ludzi, także wirtualnym – wystarczy kilka kliknięć, by wciąż być w kontakcie. A jednak. Wyobcowanie można odczuwać na różnych etapach życia i w relacjach międzyludzkich – w związku, pracy, rodzinie, pośród przyjaciół.
Mirosław Brejwo, autor popularnego podcastu Psychologia, którą warto znać, pozwala zrozumieć przyczyny samotności, a przy tym odziera ją z mitów i stereotypów. Podpowiada, jak przekuć ją na luksus i czerpać radość z ciszy. Pokazuje, jak zaakceptować siebie, wzmocnić swój potencjał, jak radzić sobie z kryzysami, a przede wszystkim – jak zbudować satysfakcjonujące relacje społeczne.
Zwalcz lęk przed samotnością. Naucz się, jak być samemu ze sobą, ale nie czuć się samotnie. Dowiedz się, jak mieć wystarczająco wielu ludzi wokół.
Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee
Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.
Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!
Artur Kawa 2011-2022