15 grudnia 2022

"Oszustka" Aleksandry Śmigielskiej - jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów 2023!

25 stycznia 2023 swoją premierę będzie miała debiutancka powieść Aleksandry Śmigielskiej pt. „Oszustka”. Druga z książek wydawanych przez Znak Crime - nową markę kryminalną Wydawnictwa Znak, to błyskotliwy thriller psychologiczny silnie osadzony w nurcie domestic noir.

Aż trudno uwierzyć, że to debiut!
Zaskakujący, przejmujący, niepokojący. Świetny thriller!

- WOJCIECH CHMIELARZ

 

Przeszłości nie da się zmienić. Można ją jednak oszukać.

Moje poprzednie życie było tajemnicą. Udało mi się oszukiwać wszystkich tak długo, że sama wreszcie zapomniałam, kim kiedyś byłam. Aż do dziś. Ktoś postanowił mi przypomnieć brud i zło, które zostawiłam za sobą. Ktoś, komu bardzo zależy na tym, aby moje kłamstwa wyszły na jaw. Kto chce zburzyć mój poukładany świat i odebrać mi to, co najważniejsze –ukochanego Piotra i nasze dziewczynki. A ja nie pozwolę, aby stała im się krzywda. I zrobię wszystko, aby uchronić ich przed prawdą.

Aleksandra Śmigielska, autorka zdjęcia: Marta Machej

Aleksandra Śmigielska - autorka wielokrotnie nagradzana w konkursach organizowanych m.in. w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu i Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda. Warsztat pisarski doskonaliła pod okiem Katarzyny Bondy, Wojciecha Chmielarza i Marty Guzowskiej.

Oszustka jest już dostępna w przedsprzedaży: TUTAJ

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022